Imprezy Kulturalno-Oświatowe w naszej Gminie

Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Kłaju od lat jest sponsorem corocznie odbywających się imprez kulturalno-oświatowych. Decydując się na wsparcie Gminnych inicjatyw, liczymy na budowanie pozytywnego wizerunku naszej Spółdzielni, jako firmy z tradycjami, która prowadzi trzy sklepy Delikatesy Centrum w naszej Gminie. Na to jaki to jest wizerunek niewątpliwie duży wpływ ma wybór tego co się wspiera. Solidarnie i po partnersku podchodzimy do współpracy z naszą Gminą i Gminnym Społeczeństwem

Celem naszych działań jest promowanie tzw. patriotyzmu konsumenckiego, zależy nam na zachęcaniu naszych klientów do robienia zakupów właśnie w naszych Delikatesach Centrum by móc utrzymywać ideę wzajemności korzystną dla nas wszystkich. Każdy klient kupując w naszych Delikatesach jest po części fundatorem nagród, które przekazujemy organizatorom imprez. W ramach corocznego wsparcia w roku 2016 ufundowaliśmy nagrody rzeczowe dla następujących imprez:

Dni Szarowa – 25-26 czerwca (10 nagród rzeczowych)

Dni Targowiska – 6-7 sierpnia (10 nagród rzeczowych)

Dni Brzezia – 12-14 sierpnia (10 nagród rzeczowych)

Dni Łysokań – 19-21 sierpnia (6 nagród rzeczowych)

Piknik rodzinny Łężkowice – 20-210 sierpnia (art.spoż. na grilla)

Wszystkim szczęśliwym zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wspieraliśmy również finansowo i rzeczowo innych np. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj, Klub Sportowy Wolni Kłaj, Koło Gospodyń w Kłaju oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kłaju.

Ufamy, iż nasze starania przyczynią się do naszego wspólnego sukcesu oraz wspierania i napędzania lokalnej gospodarki.