Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W dniu 3 czerwca w Kłaju i Stanisławicach  odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Celem tych pikników jak corocznie jest uszczęśliwianie dzieci, wzmacnianie więzi emocjonalnych dziecka z rodzicami, integracja rodzin oraz odpoczynek od trosk życia codziennego poprzez wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Kłaju tradycyjnie jak w poprzednich latach była współorganizatorem tych imprez.

W Stanisławicach wraz ze Szkołą i Radą Rodziców zorganizowano różnego rodzaju konkursy sportowe w których uczestniczyły całe rodziny. Najlepszym wręczono nagrody ufundowane przez Spółdzielnię w postaci art.gospodarstwa domowego tj. odkurzacz, mop itd. oraz sprzęt sportowy. Dodatkowo dla wszystkich dzieci nasi pracownicy z Delikatesów Centrum w Stanisławicach smażyli kiełbaski i częstowali słodyczami, soczkami, lodami i owocami.

Piknik Rodzinny w Kłaju organizowany był wspólnie z Urzędem Gminy Kłaj. Piknik obfitował w darmowe atrakcje takie jak: chodzenie po linie oraz na szczudłach, dmuchańce, wyścigi w workach, balonowe zwierzęta, malowanie twarzy. Tradycyjnie aby nie zabrakło dzieciom energii pracownicy naszych Delikatesów Centrum w Kłaju smażyli dla dzieci kiełbaski oraz rozdawali drożdżówki lody i owoce. Całość obydwu imprez przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze oraz przy sprzyjającej pięknej pogodzie :)

 

zdjecie-1zdjecia-2impreza-3 impreza-2 impreza-1