Delikatesy Centrum Kłaj

Sklep spożywczo-przemysłowy Delikatesy Centrum w Kłaju zaprasza na zakupy.

Codziennie świeże pieczywo już od godziny 6.00. Polecamy szeroki wybór wędlin, mięs i serów.
Oferujemy również duży wybór artykułów spożywczych oraz przemysłowych.

Godziny otwarcia:

Pon-sob 6.00-21.00
Ndz 9.00-19.00

Delikatesy Centrum w Kłaju zostały uruchomione we wrześniu 2004 roku. Jesteśmy pierwszym sklepem otwartym przez Spółdzielnię Handlowo-Usługową w Kłaju w sieci handlowej Delikatesy Centrum. Pomimo rosnącej konkurencji nadal cieszymy się dużą ilością klientów. W roku 2014 obchodziliśmy 10 lat istnienia w sieci Delikatesy Centrum.
Delikatesy w Kłaju to sklep funkcjonujący w sieci franczyzowej w której kładziemy nacisk na jakość. Nie tylko wiemy jak kupować ale też jak sprzedać. Wiemy jak robić promocje, ale przede wszystkim dbamy o rozwój pełnej strategi marketingowej. Stawiamy na nowoczesny wygląd sklepu, promocyjny asortyment towarów i przede wszystkim na jakość obsługi klienta.
Pracownicy tego sklepu są wysoko wykwalifikowani, aktywnie biorą udział w szkoleniach i nabyte ich doświadczenie pozwala nam osiągnąć owocne wyniki i coraz to nowych klientów.
Kierownikiem tego sklepu jest Pani Magdalena Zachariasz-Ślęczek, która swym zaangażowaniem prowadzi sklep do bardzo dobrych wyników. Potwierdzają to liczne wyróżnienia jakie sklep otrzymał m. in 5 gwiazdek za jakość obsługi w roku 2014.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym klientom za to, że tak licznie każdego dnia przychodzą do naszego sklepu i mamy nadzieję, że tak pozostanie przez wiele lat.