Delikatesy Centrum Targowisko

Sklep spożywczo-przemysłowy Delikatesy Centrum w Targowisku zaprasza na zakupy.

Codziennie świeże pieczywo już od godziny 6.00. Polecamy szeroki wybór wędlin, mięs i serów.

Godziny otwarcia:

Pon-sob 6.00-21.00
Ndz 10.00-19.00

 

Delikatesy Centrum w Targowisku zostały uruchomione w kwietniu 2007 roku w w budynku handlowo-usługowym Targowisko 506 zakupionym przez Spółdzielnie Handlowo-Usługową w Kłaju.

Zarząd Spółdzielni zdecydował się na zakup nieruchomości i uruchomienie Delikatesów z obawą czy w miejscu gdzie siedliska mieszkańców wsi Targowisko, Łężkowice czy też Grodkowice są oddalone od sklepu.

Dziś w Targowisku to sklep funkcjonujący w sieci franczyzowej w której kładziemy nacisk na jakość nie na ilość. Nie tylko wiemy jak kupować ale też jak sprzedać. Wiemy jak robić promocje, ale przede wszystkim dbamy o rozwój pełnej strategi marketingowej. Stawiamy na nowoczesny wygląd sklepu, promocyjny asortyment towarów i przede wszystkim na jakość obsługi klienta.

Pracownicy tego sklepu są wysoko wykwalifikowani, aktywnie biorą udział w szkoleniach i nabyte ich doświadczenie pozwala nam osiągnąć owocne wyniki i coraz to nowych klientów.

Kierownikiem tego sklepu od chwili jego uruchomienia jest Pani Małgorzata Nowak, która jest bardzo zaangażowana w osiągnięcia i sukces tego sklepu. Spółdzielnia liczy że będziemy w dalszym ciągu obsługiwać naszych stałych klientów i pozyskiwać nowych .  Zamiast walczyć o przetrwanie na rynku będziemy dążyć do rozwoju tego sklepu a zarazem Spółdzielni.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO DELIKATESÓW CENTRUM TARGOWISKO